Gabinet stomatologiczny w Rzeszowie

Gabinet stomatologiczny dentystki Renaty Micał jest usytuowany w Rzeszowie przy ulicy Asnyka 10/28 [http://dentysta-stomatolog.com/rzeszow,1.html]. Dojazd do tego gabinetu jest bardzo łatwy. Chcąc tam dojechać na przykład z Galerii Rzeszów wystarczy, że skierujemy się Alejami Józefa Piłsudzkiego na południowy- wschód w stronę Ronda Romana Dmowskiego. Następnie pojedziemy prosto przez Aleje Józefa Piłsudzkiego około 400 metrów i skręcimy lekko w lewo. Kolejno wystarczy, że przejdziemy przez przejście dla pieszych i już jesteśmy na miejscu. Gabinet jest otwarty w poniedziałek i piątek w godzinach od 9 do 14 oraz we wtorek, środę i czwartek od 12 do 17. Możliwe są również inne terminy do ustalenia. Rejestracja jest dokonywana telefonicznie. Gabinet należy do jednych z najbardziej nowoczesnych i komfortowych z klimatyzacją.

Lekarz dentysta Renata Micał ukończyła Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu w 1997 roku. Tam też odbyła roczny staż. Jest ona członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego i nieustannie się dokształca, aby być na bieżąco z wszelkimi nowościami i jak najlepiej wykonywać swój zawód, który jest dla niej powołaniem. Gabinet ten pani doktor prowadzi od 2003 roku. Używa sprawdzonych materiałów stomatologicznych, spełniających najwyższe standardy jakości. W ofercie gabinetu znajdziemy: stomatologię zachowawczą oraz estetyczną, leczenie kanałowe, leczenie chorób przyzębia, usuwanie zębów oraz protetykę. Przychodnia specjalizuje się także w czyszczeniu zębów z kamienia i osadu, wybielaniu przebarwionych zębów martwych, badaniach kontrolnych, lapisowaniu zębów mlecznych, lakierowaniu oraz lakowaniu zębów stałych. Gabinet wykonuje również zdjęcia zębów. Pani Renata Micał uczestniczyła w wielu szkoleniach i tym samym posiada liczne certyfikaty świadczące o zdobytych kwalifikacjach i nabytym doświadczeniu. Jest to jeden z najlepszych gabinetów, posiadający doskonały sprzęt i miłą obsługę, co z pewnością stanowi dodatkowy atut. Usługi świadczone przez gabinet są bardzo profesjonalne oraz realizowane z jak największą starannością i dokładnością. Gabinet stara się, aby każdy pacjent był zadowolony i z chęcią do niego wracał. Gabinet pragnie sprostać wszelkim oczekiwaniom swoich nawet najbardziej wymagających pacjentów. Placówka chce, aby jej podopieczni wiedzieli, że mogą liczyć na pomoc i poradę doświadczonych fachowców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>