Infuzja tlenowa z jadem węża

Bezpowrotnie minęły czasy, gdy kobiety wraz z upływem czasu wyglądały coraz gorzej. Dzięki nowoczesnym zabiegom każda z pań może wyglądać pięknie niezależnie od daty urodzenia. Poza botoksem dostępne są również inne metody upiększania twarzy przez wygładzanie zmarszczek.

Jedną z ciekawszych metod używanych obecnie w salonach jest infuzja tlenowa. Infuzja tlenowa to inaczej wtłaczanie aktywnych substancji w dość głębokie warstwy skóry, używając do tego czystego tlenu. Metody nie oferuje każdy salon kosmetyczny, więc trzeba cierpliwie szukać miejsc, gdzie można ją przeprowadzić. Portal swiaturody.com Białystok bez problemu pomoże nam odnaleźć taki gabinet w Białymstoku i nie tylko.

A czy warto wydawać około czterystu złotych? Oczywiście, że tak. Kosmetyczka z pewnością to potwierdzi, gdy zapytamy o tą niezwykle rewolucyjną metodę odmładzania skóry. Podstawą zabiegu jest dokładne nawilżanie nie tylko powierzchownych warstw, ale i komórek, z których składa się tkanka skórna. Ponadto można dostrzec wyraźną redukcję zmarszczek, więc efekt jest porównywalny do użycia botoksu. Takie efekty uzyskuje się działając na skórę mocno skondensowanymi aktywnymi składnikami w postaci serum, a także stężonym i sprężonym czystym tlenem. Wychodząc z gabinetu od razu można dostrzec pierwsze efekty.

Metoda ta je bezinwazyjna i bezbolesna w porównywaniu do wstrzykiwania jadu kiełbasianego. A jakie składniki są wtłoczone do skóry? Otóż należą do nich chociażby popularny kwas hialuronowy, a także wyciąg z jadu węża, antyoksydanty, minerały, peptydy, witaminy i ekstrakty z alg. Zbawienne działanie dla komórek ma również tlen, który usprawnia metabolizm (przemianę materii warunkującą funkcjonowanie komórek) i przyspiesza regenerację uszkodzonych elementów. Dzięki takiemu podwójnemu działaniu twarz ponownie staje się promienna, świeża, ze zmniejszoną ilością zmarszczek, jednak w bardziej naturalny i estetyczny sposób. Czyli ten, który obecnie najbardziej preferuje się w świecie mody i urody. Infuzja tlenowa z jadem węża daje efekt podobny do botoksu. Już po pierwszej wizycie można zauważyć bardziej wygładzoną skórę, która staje się rozjaśniona i bardziej zdrowa. Sam zabieg nie należy do najtańszych ale również nie jest najdroższy, więc warto się zastanowić nad nim, kiedy chcemy wreszcie pozbyć się denerwujących zmarszczek dookoła oczu. Nic nie poprawia kobiecie samopoczucia lepiej niż inwestycja w swoją urodę.

One comment

  1. tabsi pisze:

    Temat dość kontrowersyjny ale rzeczywiście polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>